KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143191
nr 1514 3191
Margit Hausmann, Stilleben. Signerad, daterad -26. Olja på pannå, 49x36 cm, yttermått inklusive ram: 63x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:59:25
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr